Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Szklarska Poręba

Nartostrada "Puchatek"

Nartostrada "Puchatek" w Szklarskiej Porębie jest bez wątpienia najpopularniejszą w tej miejscowości. Powodem tego jest fakt posiadania oświetlenia, dzięki czemu korzystać z niej można praktycznie do wieczora. Jest to łatwa trasa o długości 1470 metrów i rożnicy poziomów 172 metry. Początek trasy znajduje się na wysokosci 880 m n.p.m., natomiast koniec na wysokosci 708 m n.p.m. Szerokosć waha się od 15 do 35 metrów. Średnie nachylenie wynosi 12%, natomiast największe 27%. Jak większość tras w Szklarskiej Porębie jest sztucznie dośnieżana.

Zaproponował: pablo

Promocje w naszym sklepie

Wskazówki

substytuty poniedziałek, 07 stycznia 2019, 22:34
Dobra trasa do nauki jazdy na nartach/desce. Mocno zatłoczona. W sezonie kolejki do wyciągu powyżej 20 min.

Miejsca w okolicy

Szklarska Poręba
Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na