Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Szklarska Poręba

Wyciąg krzesełkowy na Szrenicę

Wyciąg krzesełkowy na Szrenicę wyposażony jest w dwuosobowe krzesełka. Popularny zarówno w zimie, jak i w okresie letnim.

Dolna stacja wyciągu znajduje się przy ul. Turystycznej, natomiast górna prawie na samym szczycie. Do szczytu pozostaje nam zaledwie 10 minut marszu. W połowie drogi umiejscowiono przystanek przesiadkowy, gdzie przesiadamy się i wjeżdżamy na górę.

Zaproponował: pablo

Promocje w naszym sklepie

Wskazówki

substytuty piątek, 27 stycznia 2017, 17:48
Bilet na zjazd z samego szczytu to koszt ok 30 zł. Super widok przy dobrej pogodzie. Gdy jest mglisto lepiej zrezygnować z chodzenia po górach .

Miejsca w okolicy

Szklarska Poręba
Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na