Cmentarz żydowski usytuowany jest w miejscu zwanym „Okopisko" zajmuje powierzchnię 0,76 ha. Na cmentarzu nie zachował się ani jeden nagrobek. Podczas II wojny światowej macewy z cmentarza zostały użyte przez Niemców do utwardzenia budowanej drogi Zamch – Żuków.
Zniszczonym i zaniedbanym cmentarzem zainteresowała się Fundacja Rodziny Nissenbaumów. W 1991 r. staraniem fundacji teren cmentarza został uporządkowany i ogrodzony. Odbudowany został ohel – na grobie zmarłego w 1914 r. cieszanowskiego cadyka Symcha Isachara Ber Halberstama.
Jest to obiekt wzniesiony z cegły, arkadowych ścianach i nakryty płaskim dachem. Wewnątrz na macewie wyryta została inskrypcja w języku hebrajskim o treści: " Korona Tory. Tu spoczywa chwała świętości naszego pana, nauczyciela i rabina. Rabin, święty i sławny gaon, Święte Światło, Przejrzyste Lustro, Splendor pokolenia, sprawiedliwy - podstawa świata, Walczący w wojnie Pana z poświęceniem życia, Oddał swe życie dla ubogich Ziemi Świętej. Nauczyciel i oświeciciel Izraela, nasz nauczyciel i rabin Symcha Issachar Ber, niech zasługi cadyka będą nam obroną. Przewodniczący sądu rabinackiego w świętej gminie Cieszanowie. Syn świętego gaona, cadyka - podstawy świata, światła diaspory Jezechiela Szragi, niech zasługi cadyka będą nam obroną, przewodniczącego sądu rabinackiego w Sieniawie. Zmarł w sobotę wieczór 20 tewet 674 roku według skróconej rachuby. Niech jego dusza związana będzie w węzeł życia. Ohel i macewa odbudowane zostały w 1991 roku. Niech jego zasługi będą obroną nam i całemu Izraelowi"