Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!
Strona główna ciekawe miejsca niezwykłe: palce lizać Street Food Festival w starej fabryce Józefa Johna

Łódź

Street Food Festival w starej fabryce Józefa Johna

Czy "szybkie" przyuliczne jedzenie z budek może być szkodliwe dla zdrowia? Większość osób uważa, że tak. Ale prawda jest inna i tę rację chcą udowodnić organizatorzy Festiwalu Street Food Festival, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez miasta Łódź. Impreza odbywa się w klimatycznym miejscu, bo na terenie (można rzec pozostałościach) dawnej fabryki Józefa Johna przy ul. Piotrkowskiej 217.

Warto w tym miejscu dodać, że w fabryce Johna został odlany pierwszy dzwon dla łódzkiej katedry o imieniu Zygmunt, który zrabowali Niemcy podczas II wojny światowej. Na Festival zjeżdżają się food trucki bez mała z całego kraju. Ich właściciele przygotowują "uliczne menu" oparte przede wszystkim na świeżych produktach. Oprócz tego można również spróbować kuchni egzotycznej i wielu innych frykasów łechtających podniebienia. Byłem, jadłem i polecam ten Festival - palce lizać!

 

 

Zaproponował: saper1390

Promocje w naszym sklepie

Miejsca w okolicy

Łódź
Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na