Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Warszawa

Pałac na Wyspie

Najpiękniejszy przykład architektury epoki stanisławowskiej stoi w miejscu dawnej łaźni Lubomirskiego. To tutaj ostatni król najczęściej przebywał i tutaj organizował obiady czwartkowe. Pałac był zdewastowany w czasie wojny, ale jego mury się zachowały.

Zaproponował: Karmella

Promocje w naszym sklepie

Wskazówki

casenove piątek, 25 maja 2012, 10:22
Na konserwację i remont Pałacu Na Wodzie przeznaczone zostaną 34 mln zł z EFRR. Unijne środki zostaną wykorzystane w celu poprawienia sypiącej się elewacji pałacu, naprawy dachu, renowacji widowni amfiteatru oraz zastąpienia asfaltowych alejek żwirowymi.

Miejsca w okolicy

Warszawa
Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na